Współpraca - DK Partner - Agencja Zatrudnienia
„Wierzę, że największą siłą każdej firmy jest zespół. To przy wsparciu i zaangażowaniu innych osiąga się największe sukcesy. Każdy klient podejmujący współpracę otrzymuje opiekę wykwalifikowanych specjalistów, którzy dają gwarancję jakości oferowanych usług.”
Dariusz Kowalewski 
Prezes DK PARTNER

Szybkość zatrudnienia

Nagłe zmiany w wielu branżach sprawiają, że szybka rotacja pracowników staje się niezbędna dla wydajności procesów. Mając to na uwadze, zawsze realizujemy kontrakty w najkrótszym możliwym czasie.

Doświadczenie agencji zatrudnienia

Wiele lat w branży pozwala nam na optymalne wykorzystywanie zasobów. Redukujemy koszty poniesione przez pracodawcę przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności.

woman, work, office

Wiedza o procesach zatrudnienia

Nasza firma to zespół specjalistów z różnych dziedzin. Pozwala nam to patrzeć na każdy projekt w wielu płaszczyznach, czyniąc go perfekcyjnym. 

Nasza grupa

Oferuje pełen zakres usług - w tym także outsourcing kadr, czy też doradztwo personalne. Firma rozpoczęła działalność w 2006 roku.

AK Outsourcing jest spółką dedykowaną do wydzielenia procesów produkcyjnych i logistycznych.

Prywatne Centrum Pracy oferuje najszybsze możliwe zatrudnienie osób w wielu branżach. Dobre warunki i krótki czas oczekiwania są naszymi wartościami.

Chcesz się z nami skontaktować?

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK W GODZINACH 08:00 – 16:00

Oferta dla pracodawców zatrudniających Cudzoziemców

Skutecznie pomagamy w procedurach związanych z uzyskaniem wszelkiego rodzaju zezwoleń na pracę dla cudzoziemców (oświadczeń o powierzeniu wykonywania pracy, zezwolenie typu A, itp.).  

Call Now Button